Results 1 to 2 of 2

Thread: Wynagrodzenie za beta playera

New Member Cupidhead Shierr's Avatar
    1
    Level completed: 4%, Points required for next Level: 386

Wynagrodzenie za beta playera

Cześć Piszę do Was, z problemem z wynagrodzeniem. Konto zostało założone kilka lat temu, kiedy na 100% było w becie. Dzisiaj z kolegą postanowilismy sciagnac i pograc od nowa w Smite. Ku naszemu zdziwieniu, smite jest już pełną grą. Super! Mój kolega dostał wynagrodzenie za bete w postaci gemow i portretu, a ja nic :c Miałem lv 10 włączając dzisiaj smite, kolega 11

Polish Forum Moderator Follower Haker519's Avatar
    8
    Level completed: 55%, Points required for next Level: 503
    Achievements:
    Full Profile! Repped! Third Class Tagger Second Class 5000 Experience Points Veteran
    Quote Originally Posted by Shierr View Post
    Cześć Piszę do Was, z problemem z wynagrodzeniem. Konto zostało założone kilka lat temu, kiedy na 100% było w becie. Dzisiaj z kolegą postanowilismy sciagnac i pograc od nowa w Smite. Ku naszemu zdziwieniu, smite jest już pełną grą. Super! Mój kolega dostał wynagrodzenie za bete w postaci gemow i portretu, a ja nic :c Miałem lv 10 włączając dzisiaj smite, kolega 11

Witam, ikonkę gracza jak i gemy zdobyć można było tylko w momencie uzyskania 10 poziomu w trakcie zamkniętej czy też otwartej bety.
    SMITE z fazy bety wyszedł 25 Marca 2014 roku.
    Please, respect Code of Conduct
    Polska wersja Code of Conduct

**Disclaimer: I am a volunteer moderator. I work on best judgement and do not speak on behalf of Hi-Rez Studios.**