Results 1 to 2 of 2

Thread: [Uwaga] Klan Glory of Poland - unikać!

New Member Cupidhead HussarOfDoom's Avatar
    1
    Level completed: 46%, Points required for next Level: 217
    Achievements:
    31 days registered 100 Experience Points

[Uwaga] Klan Glory of Poland - unikać!

Witam

Chciałbym ostrzec was przed tym klanem. Przed chwilą skończyłem z nimi grać, a miałem doczynienia z rzekomymi (tak mi powiedzieli) założycielami klanu. Już na samym początku, po tym jak zaklepałem sobie role, gracz SETHVENOM powiedział do mnie "pi****l się". A potem przez cały mecz wyzywał mnie i pozostałych graczy. Jego kolega z klanu MALAYED za to powiedział niemal na początku gry "bye" czy coś w tym stylu i opuścił gre. Oboje zresztą trollowali całą rozgrywkę. Nie wiem czy prawdą jest, że są załorzycielami, ale na waszym miejscu unikałbym tych ludzi. Jeżeli nie są załorzycielami to lidera klanu przepraszam i mam nadzieje, że coś z tymi graczami zrobi. Podejrzewam, że oni sami się tym postem nie przejmą, ale może ktoś uniknie bezsensownych gier z tymi ludźmi. Nie jestem osobą, która zwykle donosi na ludzi. Ktoś gra słabo ok nie przejmuje się tym, bo sam nie gram rewelacyjnie. Niemniej to co robili Ci "panowie" to już przesada.

Modyfikowane przez moderatora. Proszę stosować się do regulaminu forum. / Haker519
    Last edited by Haker519; 09-08-2015 at 05:17 PM. Reason: Used bad language.

Junior Member Cupidhead Wiosnaapkain's Avatar
    1
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 3
    Achievements:
    Full Profile! 3 months registered 250 Experience Points
    Miałem dziś podobną przygodę z graczem Kamiltek z klanu [CYCEE]. Nie wiem jakie sa założenia tego klanu i kogo tam werbuja, ale gostek już podczas wyboru postaci zaczął wszystkich wyzywać łamanym pół polskim- pół angielskim. Bluzgi kontynuowal przez cały mecz a porazke skwitował stwierdzeniem "report all" mimo, ze był najsłabszym członkiem druzyny. Oczywiście słowa typu k..wa itp sa dość szeroko znane na całym swiecie, toteż zapewne spora część druzyny go zraportowała. Mimo wszystko zamieszczam ostrzeżenie: klan [CYCEE] gracz Kamiltek - unikać.
    Napis pod kreską