Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 21 to 30 of 31

Thread: Problem z płatnościami Daopay

Junior Member Cupidhead Nezcha's Avatar
    1
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 5
    Achievements:
    3 months registered 250 Experience Points
    Ok, to na razie się wstrzymam z kupnem. W każdym razie na prawdę strasznie się cieszę, że dao pay wróciło i mam nadzieję, że nigdzie się nie wybiera.

New Member Cupidhead Ryszardzislaw's Avatar
    1
    Level completed: 4%, Points required for next Level: 385
    Haker, skoro wciąż twierdzisz, że informacje podane na "pewnej stronie" są całkowicie fałszywe zerknij na nią jeszcze raz. A nie, czekaj.. Przecież podobno nie odwiedzasz tej strony, jak to napisałeś jakieś 30 minut temu na facebooku. No chyba, że jesteś tak wspaniały i potrafisz przewidywać telepatycznie co jest udostępniane na tym portalu.

Polish Forum Moderator Follower Haker519's Avatar
    8
    Level completed: 55%, Points required for next Level: 503
    Achievements:
    Full Profile! Repped! Third Class Tagger Second Class 5000 Experience Points Veteran
    Quote Originally Posted by Ryszardzislaw View Post
    Haker, skoro wciąż twierdzisz, że informacje podane na "pewnej stronie" są całkowicie fałszywe zerknij na nią jeszcze raz. A nie, czekaj.. Przecież podobno nie odwiedzasz tej strony, jak to napisałeś jakieś 30 minut temu na facebooku. No chyba, że jesteś tak wspaniały i potrafisz przewidywać telepatycznie co jest udostępniane na tym portalu.
    Niektórzy mają swoje tajemnice
    Fajnie by było jakbyście opisali jak wybrać tą płatność, bo z tego co się dowiedziałem ludzie w komentarzach nie wiedzą czy piszecie o Daopay czy o płatnościach mobilnych.
    Please, respect Code of Conduct
    Polska wersja Code of Conduct

**Disclaimer: I am a volunteer moderator. I work on best judgement and do not speak on behalf of Hi-Rez Studios.**

New Member Cupidhead Ryszardzislaw's Avatar
    1
    Level completed: 4%, Points required for next Level: 385
    W takim razie mam dla Ciebie małą radę. Zamiast próbować oczernić "ten portal" za wszelką cenę wypisując, że próbuje on oszukać ludzi powinieneś sam sprawdzić ile jest prawdy w opisywanych tam informacjach i dopiero wypisywać, jak to bardzo ludzie tam piszący są w błędzie. Bo gdzie niby jest podana fałszywa informacja (tak Ty to opisujesz)? W tym, że Daopay wróciło? Przecież wróciło, więc w czym problem? Albo ciężko jest Ci się przyznać do nieprawdziwych oskarżeń, albo nie możesz się pogodzić z faktem, że strona ta wyłapała tak ważną informację przed Tobą.

8
    Achievements:
    Full Profile! Repped! Third Class Tagger Second Class 5000 Experience Points Veteran
    Quote Originally Posted by Ryszardzislaw View Post
    W takim razie mam dla Ciebie małą radę. Zamiast próbować oczernić "ten portal" za wszelką cenę wypisując, że próbuje on oszukać ludzi powinieneś sam sprawdzić ile jest prawdy w opisywanych tam informacjach i dopiero wypisywać, jak to bardzo ludzie tam piszący są w błędzie. Bo gdzie niby jest podana fałszywa informacja (tak Ty to opisujesz)? W tym, że Daopay wróciło? Przecież wróciło, więc w czym problem? Albo ciężko jest Ci się przyznać do nieprawdziwych oskarżeń, albo nie możesz się pogodzić z faktem, że strona ta wyłapała tak ważną informację przed Tobą.

Informację o dodaniu opcji Daopay otrzymałem o godzinie 14:21. Potem o godzinie 20:49 Azemoth - który jest z mojego klanu, napisał to na czacie klanowym gdzie prowadziliśmy na ten temat dyskusję.

Nie napisałem informacji o DaoPay, ponieważ jest jeszcze w fazie wdrażania do systemów Xsolla - Co zresztą można zauważyć przy zakupie 800 gemów.

Co do oczerniania - faktycznie, przepraszam. Posta na FB zmieniłem dwie minuty po dodaniu. Napisałem to dość szybko, ponieważ nie zamieściliście informacji JAK skorzystać z usługi DaoPay - i dwie osoby mi zgłosiły, że się przejechały na tym bo skorzystały z opcji płatności mobilnych - Co jest zupełnie innym typem płatności, znacznie droższym zawierajacym VAT + prowizje Xsolla.

Jak zapewne zauważyliście, płatności są teraz bardziej skomplikowane, niż ostatnio.

Następnym razem jak będziecie wrzucali informację o kluczowej metodzie płatności dla polaków - mam tu na myśli DAOPAY - fajnie by było jakbyście opisali jak z tego skorzystać.
    Wiele osób myśli że DAOPAY to to samo co płatnośc mobilna - a jak już wiemy, tak nie jest.
    Last edited by Haker519; 06-09-2015 at 04:50 AM.

**Disclaimer: I am a volunteer moderator. I work on best judgement and do not speak on behalf of Hi-Rez Studios.**

New Member Cupidhead Azemoth's Avatar
    1
    Level completed: 10%, Points required for next Level: 362
    To może ja jako osoba po części winna, po części postronna dodam swoje 3 grosze, bo mogę, a co !

Zauważyłem wczoraj koło 21 że zostało przywróce Daopay, a że Haker który jest w w/w Gildii Adminem/Modem/Kimś wysoko postawionym(niepotrzebne skreślić) to napisałem o tym że daopay zostało przywrócone, bo myślałem że nikt tego nie zauważył, następnie napisałem na tej "złej, niedobrej stronie"(osobiście tak nie uważam, ale skoro została poruszona w takowym kontekście to się go trzymam), bo kilka dni temu napisałem że jak tylko dowiem się czegoś więcej o powrocie Daopeja to dam znać co też uczyniłem.

Co do osób które niby wybrały płatność mobilną zamiast daopay, jak małe dziecko nie dotknie czegoś gorącego i się nie oparzy to się nie dowie że gorącego nie wolno od razu dotykać. To, że ktoś nie potrafi przeczytać to w zasadzie nie problem nikogo z Nas, wybrał złą formę płatności = zapłacił więcej. Ja osobiście też wiele razy popełniłem błędy, większe bądź mniejsze i nie raz trzeba było brać za nie odpowiedzialność. Gdybym zrobił owy błąd siedziałbym cicho i się nie przyznawał jaki głupi byłem aby wybrać złą formę płatności. Więc jeszcze wiadomość do tych 2 "biednych, poszkodowanych osób" - jak nie potraficie kupować przez internet, to tego nie róbcie.

Propsy jak komuś się chciało czytać całość tych moich wypocin.

1
    Achievements:
    Przeczytałem wszystko.
    Myślę, że nie ma sensu rozpamiętywać każde słówko, jedno jest pewne 800 gemów i 1500 dalej jest zbugowane. Mam nadzieję, że o tym wiedzą i zostanie to naprawione.

8
    Achievements:
    Quote Originally Posted by Nezcha View Post
    Przeczytałem wszystko.
    Myślę, że nie ma sensu rozpamiętywać każde słówko, jedno jest pewne 800 gemów i 1500 dalej jest zbugowane. Mam nadzieję, że o tym wiedzą i zostanie to naprawione.

Wiedzą. Narazie jest opcja 400 gemów. Jak DAOPAY będzie w pełni sprawny, napiszę o tym. Narazie czekam na pełną kompatybilnośc systemów.

1
    Achievements:
    Widzę, że nastąpiły kolejne zmiany w sklepie. Płatność otwiera się w nowym oknie itd.
    Niestety dalej działa tylko 400 gemów, ale tym razem możemy wybrać, w DAOPAY, czy chcemy płacić przez połączenie, czy sms.
    Kolejną rzeczą na którą zwróciłem uwagę jest cena. Mam wrażenie, że wzrosła, na szczęście nie diametralnie przy tej ilości Gemów.
    http://scr.hu/1m1e/iofjd
    6,40 EUR w przeliczeniu na nasze PLN to 26,51 zł. Rozumiem, że za sms operator również pobiera opłatę, ale wydawało mi się, że połączenie powinno wyjść taniej. Nie pamiętam już ile płaciliśmy wcześniej.
    Nie jest to oczywiście ogromny problem, ważne, żeby tylko wróciła możliwość kupna większej ilości, bez ogromnych podwyżek. 4 zł więcej przyżyjemy.
    Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś dodatkowe informacje, proszę napisać, jeśli pamiętacie ile wcześniej płaciliśmy także napiszcie. Ale z tego co sobie teraz właśnie przypomniałem, za połączenia też płaciliśmy dodatkowo trochę więcej, także może mi się tylko wydaje, oby tak było.
    Pozdrawiam Nezcha.

8
    Achievements:
    Jeżeli DaoPay w pełni wróci, napiszę o tym.
    Tak jak wspomniałem w paru miejscach. Daopay jest dopiero wdrażany do systemu płatności.

I tak, jest troszkę drożej niż ostatnio