Results 1 to 3 of 3

Thread: Bogowie egipscy i greckie mityczne potwory

New Member Cupidhead Nopebot's Avatar
    1
    Level completed: 6%, Points required for next Level: 376

Bogowie egipscy i greckie mityczne potwory

Od dawna czekam aż Hirez doda Seta boga chaosu. Jest on dużym polem do popisu:
    1. Wygląd
    Przedstawiany jest jako człowiek z głową nieznanego zwierzęcia , przypominającego połączenie mrówkojada z szakalem
    2. PRZECIEŻ TO JEST BÓG CHAOSU!!
    3. Mógłby mieć jako pierwszy z bogów ingerencję w otoczenie np. z umiejętności ostatecznej mógłby niszczyć ściany.

Hirez powinno też kontynuować pracę nad potworami z grecking mitów. Znana z bety mantykora oraz często wybierana przez graczy Scylla są właśnie takimi stworzeniami. Czy nie czas np. dodać Hydrę , Cerbera , Minotaura czy też greckich herosów?
    Tutaj też można by bylo dodać ukryte pasywy fabularne np. jeśli Hydra i Herkules osiągną dany poziom i np. Herkules tuż po tym pokona Hydrę , u jego pasa moze się pojawić jej głowa.

Mam nadzieję , że te pomysły zostaną wzięte pod uwagę przez Hirez i zrealizowane.

Junior Member Senior Cupidhead kluska666's Avatar
    4
    Level completed: 20%, Points required for next Level: 560
    Achievements:
    1 year registered 1000 Experience Points
    1.Na moje Set jest zbyt podobny do Anubisa.
    3. Jakie ściany? Posiadanie Hydry w zespole tworzyłoby dysproporcje teamów. Każdy musiałby mieć taką Hydrę.

Wydaje mi się, że HiRez woli tworzyć bardziej komunikatywnych bogów niż Hydra. Podobał mi się pomysł z Minotaurem, ale niestety już się w Smite pojawił.

Niektórzy bogowie kiedy zabiją odpowiedniego boga, włącza im się unikalny tount. Z tego co zauważyłem to kiedy Ah Muzen Cab zabije Ravane słychać od niego "I Ty się masz za boga wojny?!" (czy coś takiego).

New Member Cupidhead AvedaGT's Avatar
    1
    Level completed: 4%, Points required for next Level: 384
    ..........

Tags for this Thread