Results 1 to 4 of 4

Thread: DO Hi-rez

New Member Cupidhead Neorland's Avatar
    1
    Level completed: 5%, Points required for next Level: 381

Unhappy DO Hi-rez

Witam byłym graczel league of legends odszedłem od tej gry gdyż pełno było chamskich ludzi i dzieci płaczących o nerfy postaci (tzw lolkid). I z smutkiem zaczynam dostrzegać w tej grze problem nerfów po zobaczeniu zapowiedzi do ostatniego patcha zszokowało mnie gra która jest bardzo przyjemna zostaje wprowadznane smutne nerfienie, zabawa z gry będzie coraz mniejsza. Piszę ten post w nadzieji że do tego nie dojdzie, nie warto iść drogą bezsensownych osłabień, piszę to wiminiu moim i wielu moich znajomych którzy odeszli ze mną od ligi szukając czegoś lepszego i znajdując to w smite proszę o nie niszczenie gry która daje tyle przyjemnej zabawy.

Z poważaniem Neorland

Junior Member Cupidhead Maciok128's Avatar
    1
    Level completed: 38%, Points required for next Level: 250
    Nerfy są konieczne w takich grach. To czy będzie gorzej czy lepiej nie zależy od ilości nerfów ale od jakich nerfów. Według mnie wszystko jest ok, obecnie nerfy są małe i żadkie. Ps. Jeśli miałeś naprawdę nadzieję aby Hi-rez to przeczytało to raczej wątpię aby patrzyli na polski dział.
    My skin concepts:
    Geb
    Vulcan

New Member Cupidhead Neorland's Avatar
    1
    Level completed: 5%, Points required for next Level: 381
    Nie wiem czy czytałeś następne patch-note a nerfy nie są konieczne lepiej ulepszać stopniowo to co jest za słabe do normalnego poziomu ustalonego przez twórców.
    A z doświadczenia wiem że twórcy czytają wszystkie tematy w każdym języku zwłaszcz w tego typu grach, po to aby zwiększyć poziom gry co za tym idzie przystosowanie idzie do większości czyli niestety do płaczących dzieci

Junior Member Senior Cupidhead Ryoukeen's Avatar
    3
    Level completed: 32%, Points required for next Level: 478
    Achievements:
    1 year registered 1000 Experience Points
    Będzie lekki bumb ale co tam.
    Nerfy tyczą się głównie strzelców, nie wiem czy zrozumiałeś do końca cały patch notes. Więc postaram sie to łopatologicznie wyłożyć.
    1. Osłabione zostają głównie wave cleary - skille strzelców które wcześniej czysciły cała linię - ma to za zadanie zbalansować role tanków - kiedy obrażenia lane cleara zostają zmniejszone po trafieniu w 1 cel zasłanianie sojusznika nabiera znaczenia. Wyczyszczenie lini nie będzie teraz kwestią kliknięcia skilla i będzie wymagało podejścia do tego z głową.
    2. "QS jest do dupy" -> obnizenie dodatkowego dmg z 5 na 4% nie stnaowi prawie żadnej róznicy, obniżenie szybkości ataku o 10% nie wydaje się problemem szczególnie w przypadku łuczników, których skalowanie szybkości ataku wzrośło średnio o 0.3% / lvl (+6% na 20 lvlu) przy czym podniesiona także bazowa szybkość ataku do 0.95 (w przypadku np Xblanaqua to jest o 0.14 więcej niż wcześniej)
    3. Buty nie dają penetracji - ale dają za to 50 siły ataku co w early w zasadzie wyzeruje stratę penetracji a pozwoli na szybsze pchanie linii (doliczyc do tego fioletowy buff zapewaniający dodatkowe 12 damage i atk spd)
    4. Zbroje - zredukowana została wartość HP oraz obrona w części zbroi - dla przykładu Soveregnity 30 phys armor mniej (aura daje magiczną obronę i regeneracje HP, bazowa wartość pancerza zmniejszona do 55 z 65, aura nie daje +20 armora) przy czym zmniejszono także ilośc HP z 400 do 200. Frostbound Hammer - zmniejszono bonus HP z 400 do 300, dodany zostałefekt spowalniania szybkości ataku, ale nie wydaje mi się aby to miało znaczący wpływ na przeżywalność w walkach grupowych. Shield of Regrowth traci aktualny pasyw (podwojenie regeneracji HP przy trafieniu zdolnościa)
    5. Zredukowano efekty Hydra's Lament i Polynomiconu - Hydra - obrażenia bazowe zredukowane z 50 do 35, aktywacja umiejętności podnosi obrażenia kolejnego ataku o 25% zamiast o 50%, ponowne użycie skroconoz 4 do 3 sekund, jednak teraz ładunek zostaje zuzyty nawet kiedy nie trafisz. W przypadku Polynomiconu redukcja wynosi 15% (z 75 na 60).
    6. Część przedmiotów dla magów nie daje już many - więc ich siła rażenia także spada -> szybciej się pszytkają z MP oraz nie maja już takiej synergii z Book of Thoth (zamienia % mp na siłe magiczną).
    7. Jedynym zauważalnym Nerfem przedmiotów w przypadku Strzelców jest Transcendence - nie daje już many za stack, więc traci ok 25 siły ataku z racji pasywa. Chociaż i tak transcendence był przedmiotem raczej sytuacyjnym.

Czepiłeś się nerfów, najwięcej z nich było widocznych w przypadku strzelców więc zakładam że to są twoje główne picki. Powyżej przedstawiłem więc listę która powinna Ci uzmysłowić, że nerfy pojedynczych umiejętności nie powinny mieć drastycznego wpływu na rozgrywkę Strzelcami. Osobiście boli mnie fakt, że Neith dostała wzmocnienie na swoim "1"