Results 1 to 2 of 2

Thread: Türk server istiyoruz

New Member Cupidhead USULEES's Avatar
    1
    Level completed: 31%, Points required for next Level: 276
    Achievements:
    Full Profile! 7 days registered 100 Experience Points

Türk server istiyoruz

Merhaba,
    Öncelikle 4 Türk Klanı adına yazıyorum. Oyun içinde çok fazla ırkçılık ve nefret söylemlerine mağruz kaldığımız bütün oyuncuların ortak sorunlarından birisidir. Özellikle Türk'ler, bu tarz nefret söylemlerine, küfür ve hakaretlerden çok sıkıntı yaşamaktadır. Bu durum oyun performanslarımıza etki etmektedir. Oyun oynama amacımız eğlenmektir. ''yine küfür hakaret ve ırkçılıkla'' karşılaşacağımız için istemediğimiz halde profil simgemizi değiştiriyoruz. Bu durumu size en kibar ve nazik şekliyle ifade etmeye çalışıyorum.
    Ayrıca dünya çapında oyun oynayan birçok oyuncu birbirlerinin dillerini anlamıyorlar. Chat sistemine otomatik çevirici ekleyebilirseniz gereksiz anlaşmazlıklar ver REPORT konuları açılmaz diye düşünüyorum . Bunun şu an için imkansız olduğunu düşünüyorsanız , ''Alt Server'' gerçekten gerekli...
    Yaşanan bu tarz sorunlardan dolayı sizlerden Türkler ve bölge Ülkeleri için ''ALT SERVER'' oluşturmanızı talep ediyoruz.

IALLEGRO
    Her zaman sınırların ötesine...

Junior Member Cupidhead IALLEGRO's Avatar
    1
    Level completed: 29%, Points required for next Level: 286
    Achievements:
    Full Profile! 100 Experience Points
    Hi, I agree with all this. Particularly in games, there are many who make directives about which character you get or threaten to report for the structure and create psychological pressure. Instead of playing in the same team with people whose language I do not understand, I now play Cooperative (Bot). Insult is a fact that I have been reported because of blasphemy racism and my country only.