Results 1 to 1 of 1

Thread: Odwoływanie się do adresu 0x0000001c

New Member Cupidhead KucyKicka's Avatar
    1
    Level completed: 31%, Points required for next Level: 279
    Achievements:
    7 days registered 100 Experience Points

Unhappy Niespodziewane zamykanie się gry, odwoływanie się do adresu 0x0000001c

Witajcie.

Od pewnej aktualizacji (nie pamiętam jakiej, strzelam, że 5+ coś) ciągle wywala mnie niespodziewanie z gry. Smite'a mam pobranego na Steamie. Wywalało mi okna z crashem z błędami typu:

Address = 0x22fbef39 (filename not found)
    Address = 0x16757ed (filename not found) [in D:\Steam\steamapps\common\smite\binaries\Win32\Smi te.exe]

Po mojej ingerencji w klucze rejestru różnica jest jedynie taka, że okno z crashem się nie pojawia. Problem pozostał. Próbowałem przeinstalować grę, EasyAnitCheat i oprogramowanie HiReza w różnoraki sposób ale nic nie pomogło. Próbowałem w HiRez Diagnostic and Support według zalecenia z pomocy technicznej uruchomić "sprawdź/napraw" ale pojawia mi się tylko okno z napisem "Można ponownie pobrać Smite na Steam". Próbowałem również przeinstalowywać/naprawiać EasyAntiCheat. Próbowałem już ze ściągniętymi programami z hirezstudio.force.com tj PatcherReapairTool.exe i ManualUninstallHiRezLauncher.exe. Nic nie pomogło. Chociaż odpaliłem grę w trybie bezpiecznym gdzie oczy mnie bolą i wydaje mi się, że wywalające okno z komunikatem:

"Instrukcja spod 0x046f7d64 odwołuje się do pamięci pod adresem 0x0000001c. Pamięć nie może być written. Kliknij przycisk OK, aby przerwać działanie aplikacji"

wydaje się być bardziej czytelny i zrozumiały. "(...) nie może być written" - tak, jest to pisownia oryginalna w komunikacie.

Próbowałem również odpalić grę z katalogu Steam'a (D:\Steam\SteamApps\common\SMITE\Binaries\Win32\Sm ite.exe) (Dysk D ponieważ ma więcej wolnego miejsca). Gra się ładuje aczkolwiek po zalogowaniu pojawia się napis "Bad or missing configuration". Z tego co pamiętam też kiedyś uruchomiłem Smite'a z katalogu, nie ze skrótu Steam i jedyny błąd czy powiadomienie jakie mi wyskoczyło to coś bodajże ze steamem właśnie, by uruchomić grę ze steama. To było dawno temu, bardzo mało pamiętam. Z ciekawości uruchomiłem też w katalogu program SmiteEAC.exe. Komunikat:

"File not found: EasyAntiCheat/Launcher/Settings.json."

Plik "fizycznie" jest w katalogu.

Podobny temat w języku angielskim z tą różnicą, że mi gra zamyka się samoistnie (temat bez odpowiedzi)
    http://forums.smitegame.com/showthre...hlight=address

Posiadam Windows Vista Home Premium Service Pack 2
    Procesor Intel Core 2 E8400 3.00 GHz
    RAM 2 GB
    32-bitowy system

Obawiam się, że przez ten system (który chyba już dawno przestał być wspierany przez Windowsa) wraz ze starym komputerem może powodować te problemy. Ale w sumie się nie znam na tym choć mam taką teorię.

Pisałem do pomocy technicznej kilka razy i głównie kazano mi robić to co wyjaśniłem w "próbowałem to i tamto". Wypróbowałem chyba wszystkie opcje jakie były mi znane i nic... Wstyd mi dalej pisać bo pomyślą, że jestem idiotą i sobie nie radzę choć opisuję to możliwie dokładnie jak się da.
    Last edited by KucyKicka; 08-21-2018 at 08:54 AM. Reason: Korekta słowna, dokładniejsze opisanie problemu.