Results 1 to 3 of 3

Thread: Konsollar için Türkçe İstemci

Junior Member Cupidhead umityildiznet's Avatar
    2
    Level completed: 75%, Points required for next Level: 125
    Achievements:
    1 year registered 1000 Experience Points

Konsollar için Türkçe İstemci

Merhaba,
    Bu oyun PC'de Türkçe. Ancak oyun konsolların da (PlayStation 4 / XBox One) bu oyun nedense İngilizce. Lütfen bu oyunu (Smite) Türk konsol oyuncuları için Türkçe yapın.
    Sayglar.
    Ümit Yıldız

2
    Achievements:
    Merhaba HiRezGörkem,
    Önceki cevaplar ve ilgi için teşekkürler. Özetle şunu söylemek istiyorum. Derdimi kısaca tekrar anlata yayım. Oyun konsolumda ki (PS4) arkadaş listemde ki arkadaşlarımla istemcinin dili Türkçe olmadığı için oynayamıyoruz. Çünkü Smite, XB1/PS4'te Türkçe olmadığı için bu oyunu oynamaya yanaşmıyorlar. Bu sebeple de konsollar da Türk oyuncu az. Tabi ki paket ve cevher satın almada düşük oluyor. Bir de hep yabancı oyuncularla oynamakta çok sıkıcı. İstemciniz Türkçe olsa biz de arkadaşlarımızla beraber oyun oynayabiliriz. Siz de firma olarak daha çok paket ve cevher satabilirsiniz. Bu iyi olmaz mıydı? Sonuçta iki tarafta mutlu olurdu. Neyse,
    Saygılar.
    Ümit YILDIZ

2
    Achievements:
    Merhaba HiRezGörkem;
    Takip ettiğiniz gibi önce ki biletler de oyun konsolları (PS4 / XB1) için Smite ve Paladins oyunlarına ait Türkçe İstemci konusun da talepte bulunmuştum. Zaten bu oyunlar PC’de Türkçe. Bun da bir sorun yok!.
    PC’ deki oyunlarınızın istemcilerinde ki “…\Localization\TUR\” klasörün de konsollara özel bir kaç dosya var. Ayrıca bu dosyaların Türkçe’ ye çevrilmiş olduğu görünüyor. Notepad ile baktığımda Türkçe’ ye çevrilmiş metinler rahatlıkla görebiliyorum. İçerikleri de okunabiliyor.
    Şunu merak ediyorum. Konsollar için çeviri tamamlandı mI? Tamamlanmadıysa ne zaman tamamlanabilir? Bir de çeviri bitmişse ne zaman konsollarda ki oyun istemcilerinize Türkçe çeviri uygulanır?
    Saygılar.
    Ümit YILDIZ