Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: Wsparcie Polskiej sceny Smite na Sezon 3

New Member Cupidhead Firenn's Avatar
    1
    Level completed: 6%, Points required for next Level: 377

Wsparcie Polskiej sceny Smite na Sezon 3

Witam.
    Mam na imię Mariusz, streamuje na kanale www.twitch.tv/FirenQQ oraz na kanale www.twitch.tv/Smite_pl. Chciałbym was zaprosić na chwilę do przeczytania mojej opinii na temat wsparcia naszej sceny przez HiRez oraz na temat tego, co chciałbym aby powstało w przyszłości.

Zaczynając chciałbym prosić o wsparcie nie tylko hirez, ale również osoby, którym zależy aby Polska scena zaczęła się rozwijać.
    Jak wiecie, po paru incydentach hirez przestało wycofało się z współpracy z Polską sceną Smite. Ja chciałbym to zmienić i zapoczątkować na nowo współpracę z hirez w imieniu Polskiej sceny gdyż:
    -Sporo krajów ma własną ligę
    -Sporo krajów jest wspierane przez HiRez
    Osobiście dowiedziałem się większości rzeczy przez które Polska scena nie jest wspierana, lecz chciałbym aby zostało to wybaczone Polskiej scenie. Grałem za czasów bety, wróciłem do gry na początku grudnia poprzedniego roku. Zdałem sobie sprawę, że przez rok 2015 Polska scena nie ruszyła się nawet jednym krokiem do przodu. Gdyż Smite w Polsce nie ma turniejów, nie jest promowany, nie ma więcej graczy, community się nie rozwija. Zacząłem streamować nie tylko dla przyjemności, ale też po to aby w końcu zrobić jakiś przełom w sprawie Polskiej sceny. Aktualnie ponad 2 tygodnie temu dołączyłem do Smite_pl, gdzie jest masa miłych jak i umiejętnych ludzi. Sądzę, że większość tych "śmieszków" przez których Polska straciła wsparcie odeszło i myślę, że teraz, kiedy zaczyna się sezon 3 Polska mogłaby wrócić do łask HiRez i na nowo zacząć współpracę nie tylko ze mną, tylko z całym Polskim community.
    To co chciałbym tym osiągnąć to zrobić ligę taką jak mamy np. w Hiszpanii, gdzie tam rozgłos jest dość dobry. Gdyby weszła w życie u nas Liga sądzę, że ludzie zaczęli by się zbierać w teamy, Polska szła by do przodu. Im więcej turniejów, więcej graczy, więcej rozgłosu tym lepiej dla Polskiego Community, które jest głodne grania Competitive. Chciałbym również aby w turniejach 1v1 były trochę mniejsze nagrody, gdyż sporo osób może się zgłosić na turniej 1v1, a osobiście chciałbym zobaczyć coraz więcej drużyn, które starają się osiągnąć coś w wyższym stadium niż liga.
    Pewnie zapytacie, kim ty jesteś, że sądzisz, że możesz coś zdziałać? Osobiście jestem graczem, który bardzo lubi gry MOBA i ta jest dość wyjątkowa, gdyż nie liczy się kliknięcie w kogoś, a liczy się umiejętność rzucania skilli jak i celowanie z autoattacków. Sądzę, że pomoc Polskiemu Community jest niezbędna aby Polska zaczęła się rozwijać.

Mam nadzieję, że się ze mną zgadzacie i czekam na odzew chociaż jednej osoby, która chciałaby, aby Polskie Community zostało wsparte. Pozdrawiam i do zobaczenia w grze.

New Member Cupidhead PolishHussar's Avatar
    1
    Level completed: 25%, Points required for next Level: 379
    Achievements:
    3 months registered 500 Experience Points
    Popieram . Trzeba uświadomić HiRez ze Polska społeczność też chcę swoje miejsce w świecie Smite

New Member Cupidhead Skacz's Avatar
    2
    Level completed: 77%, Points required for next Level: 116
    Achievements:
    1 year registered 1000 Experience Points
    Hmm Powodzenia moze okażesz sie lepszy od Seeeeta ale uważam ze Hi-Rez traktuje polakow troche po macoszemu
    z kilku prostych powodow:
    1. Wielka Afera ze Skinem do Tyra (convention) organizatorzy rozdawali go jak ulotki a Hi-Rez raczej przekazal je w celu nagradzania za konkursy itp na caly rok.

2.Mimo iz mamy polska wersje smite gra moze na niej 30% polakow a hi-rez raczej to widzi w statystykach cos w stylu po co mamy wspierac 1000 ludzi skoro są wieksze spolecznosci. I tu przychodzi przyklad Skina do Ateny , dlaczego francja go dostala ? Tu chodzi o mentalność , Francuzi są znani że nie chodza nawet do kin jezeli maja wersje filmu z napisami. Znacznie więcej osób korzysta z ich wersji jezykowej , ich spoleczność jest prężnie rozwijana wiec hi-rez dal Liberate atene. Jestem pewien ze zanim byla dostepna dla kazdego za 1favor (Zamachy itp.) Nie rozdawali jej we francji jak naszego TYRA

3.heh Smite nie jest w polsce tak rozpoznawalny jak LOL czy HoTS

4.Cóż dla Hi-Rezu Seeettt nadal żądzi tą społecznoscia (mimo to ze Haker jest juz tu modem) jak chcesz cos zmienic rob to drobnymi kroczkami napisz do nich albo hakera ze chcesz byc nowym moderatorem (albo 2 pomocnikiem) ogarnij ten burdel a kto wie moze Community rozwinie sie tak bardzo ze nagrodzą nas cebulowym skinem janusza xDDD

Ocztywiscie to są tylko moje domysły wiec porsze o nie hejtowanie mnie gdy nie mam racji
    Last edited by Skacz; 01-23-2016 at 12:46 PM.

1
    Achievements:
    No prawda . Z tym Tyrem to namieszali.
    Francja ma swój skin w grze . Właśnie prawdopodobnie przez wysoko rozwinięta społeczność .
    Ale małymi kroczkami może uda się rozwinąć naszą , Polska społeczność . I kiedyś doczekamy się wlasnego skinu ,np Guana Hussarza.
    Na obecną chwilę nie mamy nawet dobrego tłumaczenia gry, a co dopiero współpracę z HiRezem

New Member Cupidhead Firenn's Avatar
    1
    Level completed: 6%, Points required for next Level: 377
    Guan husarz, napisał Polski Husarz, taki żarcik

Co do tych historii to tak słyszałem już je od innych ludzi i wiem co się stało, troche dali ciała z tym. Mimo wszystko na długodystansowe rozmowy jestem dość dobry, o ile uda nam się nawiązać jakąkolwiek rozmowę z HiRez. Jeżeli uda mi się nawiązać kontakt z HiRez to już będzie to dobry znak. Jedyne co to pozostaje liczyć na to, że nam się uda.

New Member Cupidhead Skacz's Avatar
    2
    Level completed: 77%, Points required for next Level: 116
    Achievements:
    Ja myśle że najlepszą opcją bylby konkurs na projekt skina dla PolishCommunity gdzie nasza społeczność by wybrala zwyciezce wydaje mi se ze cos takiego byloby zauważalnym przez Hirez naprawde chcialbym pograc sobie w Smite Bacchusem Sarmatą albo Guanem Husarzem xD

1
    Achievements:
    Taki Guan to by był mój "Must have"

Junior Member Senior Cupidhead Ssijmisake's Avatar
    1
    Level completed: 69%, Points required for next Level: 156
    Achievements:
    Witaj w skromnych szeregach naszej spolecznosci ! Generalnie nie jest tak zle jak to OP opisal, ale moze byc duzo duzo lepiej. Najwiekszym problemem jest polaryzacja polskiej spolecznosci miedzy Smite Polska i Smite Build. Jak wiadomo te dwie grupy jak i ludzie skupieni wokol nich nie darza sie nawzajem sympatia A tak poza tym jest w miare energicznie. W weekend odbyly sie dwa turnieje, w tym jeden miedzynarodowy. Jest ESL, Robert520 cyklicznie urzadza wlasne turnieje, na spolecznosciowym TS pojawia sie co raz wiecej streamerow. Staramy sie odzyskac zaufanie i chec wspolpracy HiRezu. Naprawde dzieje sie u nas wiele ciekawych rzeczy.

New Member Cupidhead Daikoku's Avatar
    2
    Level completed: 95%, Points required for next Level: 27
    Achievements:
    Witam,

o tym co było mieliśmy już dawno zapomnieć, więc nie warto do tego wracać. Dużo zależy od Nas samych jako graczy. HiRez musi widzieć że jest zainteresowanie polskiej społeczności wydarzeniami i turniejami, a na takowe zapisują się max 2-3 drużyny. Jest grupa osób którym zależy na rozwoju polskiej sceny, ale jest to kropla w morzu. Co do waśni to może nadszedł czas by zakopać topór wojenny i podjąć wspólne działania ?
    Możesz liczyć na moje wsparcie nie tylko mentalne.

Pozdrawiam
    Daikoku
    18yrs
    "Wszystko czym jesteśmy jest rezultatem naszych myśli" Buddha

Polish Forum Moderator Follower Haker519's Avatar
    8
    Level completed: 55%, Points required for next Level: 503
    Achievements:
    Full Profile! Repped! Third Class Tagger Second Class 5000 Experience Points Veteran
    Cześć!

Czy ja wiem - polska społecznośc jako tako się rozwija

Jest smitebuild, jest Smite Polska - to są dwie dość znane "społeczności" w Polsce.

Co do turniejów. Robert520 z Smite Polska tworzy czasami turnieje, na ESLu są turnieje (niestety narazie 1on1, z racji bardzo małego zainteresowania drużynówkami). Co do nagród za 1on1. W ESLu jest to ukłądane według wytycznych, ale turnieje społecznościowe mogą mieć mniejsze nagrody.

Forum działa, aczkolwiek mało osób się tutaj udziela (mam nadzieję, że to się zmieni).

Co do samego Seeeetttt`a. Prowadził swoją "społeczność" - wyszło jak wyszło, teraz nic nie koordynuje na większą skalę.

Kłótnia między Smitebuild a Smite Polska? Kwestia tego, z której strony się spojrzy.

Konkurs na skórkę do skina? Pomyślimy nad tym, brzmi bardzo ciekawie.
    Please, respect Code of Conduct
    Polska wersja Code of Conduct

**Disclaimer: I am a volunteer moderator. I work on best judgement and do not speak on behalf of Hi-Rez Studios.**