Results 1 to 7 of 7

Thread: [JIII] Jan III, czyli rekrutacja -w sumie- otwarta

New Member Cupidhead Yabaye's Avatar
    2
    Level completed: 78%, Points required for next Level: 114
    Achievements:
    1 year registered 1000 Experience Points

[JIII] Jan III, czyli rekrutacja -w sumie- otwarta

Witam wszystkich graczy SMITE!

Po długich miesiącach zbierania doświadczenia w grze, dostawania po gębie od silniejszych, dominowania słabszych i obijania się po różnych klanach, doszedłem do tego punktu, że postanowiłem założyć własny klan.

Nazwa, jak widać, nawiązuje do jednego z najbardziej wartościowych władców w historii Polski. Dla maturzystów przypomnienie: to ten, co zrobił krwawego tatara pod Wiedniem w 1683 i wytyczył drogę dla polityki scentralizowanej wokół głowy państwa ( zniósł liberum veto).

Nie posiadam imperialistycznych zapędów bycia ojcem-założycielem/kanclerzem/naczelnikiem/fuhrerem najlepszego toptoptop ultra hiper turbo klanu w całej grze.
    Jednakże chcę stworzyć dla graczy miejsce, gdzie zawsze znajdzie się dobra duszyczka, lub dwie do kilku potyczek. Najlepszym rozwiązaniem będzie nawiązanie do tego rodzaju klanów w ramach których społeczność członków dzieli się na kilka mniejszych, zgranych grup.

Ja, a także gracze, wobec których mam pełne zaufanie, że pomogą inicjatywie, korzystamy z programu Curse, ale tutaj też nie ma żadnej idei naczelnej i kwestie oprogramowania do komunikacji zostawiam Wam

Nie mam prawa oczekiwać od zainteresowanych umiejętności na poziomie Mistrzostw Świata w SMITE, bo ja sam nie jestem jakimś wyjątkowym wymiataczem. Ot, klasycznie. Raz pójdzie świetnie, a raz nie mam pojęcia co się na ekranie dzieje. Oczekuję zaś jednej, jedynej rzeczy: kultury osobistej. Oczekuję jej tak samo od zainteresowanych jak i od siebie samego.

Klan założyłem wczoraj, zatem jesteśmy dopiero na etapie dochodzenia do upragnionego przez wszystkich sklepu. Jeśli szukacie miejsca, w którym SMITE będzie nie tylko efekciarską grą, ale także wielopłaszczyznowym doświadczeniem, to zapraszam do klanu "Jan III". Dziś jesteśmy na starcie, ale za jakiś czas tag [JIII] może stanie się rozpoznawalny wśród społeczności? To zależy od Was!

Pozdrawiam i zapraszam do zgłoszeń bezpośrednio do mnie (nick Yabaye).
    Do zobaczenia w grze!

2
    Achievements:
    Mały update grudniowej wiadomości: Udało się nam, wspólnymi siłami, wbić jakiś czas temu 3 lvl. Także jeśli ktoś z Was jest zainteresowany to Jan III oferuje już także sklep klanowy

New Member Cupidhead sSykoZz's Avatar
    1
    Level completed: 5%, Points required for next Level: 382
    Tak jak Ty mam dość graczy, którzy ciągle wychodzą z gry lub trolluja...

Chętnie dołączę do klanu ;]

Jeżeli mógłbyś podać IGN lub teamspeak byłoby super

ps.

30 lvl, brąz 5

2
    Achievements:
    Na potrzeby gier korzystamy z Curse, a on z automatu nas łączy między sobą, także mój nick tam jest taki sam jak w grze: Yabaye

Level, stopnie, ogarniętość to dla mnie kwestie drugorzędne. Chodzi o fun i klasę

New Member Cupidhead Quaryu's Avatar
    1
    Level completed: 22%, Points required for next Level: 314
    Achievements:
    7 days registered
    Chciałbym odświeżyć trochę temat i - jako całkiem nowy członek - zaprosić Was do nas. Cały czas aktywnie działamy i ciągle szukamy nowych graczy, dlatego jeśli nie masz z kim grać i nie jesteś też w żadnym klanie - serdecznie zapraszamy Cię do nas!

Junior Member Senior Cupidhead Ssijmisake's Avatar
    1
    Level completed: 69%, Points required for next Level: 156
    Achievements:
    3 months registered 500 Experience Points
    Tak na marginesie tylko dodam, ze jak Curse przestanie wam wystarczac to mozecie smialo wbic na ts3.smitepolska.pl, poszukac Roberta520 i przedstawic mu sprawe a pewnoscia przydzieli wam kanaly klanowe. Pozdrawiam !

New Member Cupidhead Quaryu's Avatar
    1
    Level completed: 22%, Points required for next Level: 314
    Achievements:
    7 days registered
    W imieniu swoim i całego klanu dziękuję za propozycję. Z pewnością się odezwiemy, jeżeli będziemy potrzebowali kanału.