Results 1 to 2 of 2

Thread: PomocyYour username and password combination failed authentication. Please try again.

New Member Cupidhead MISTRZxSMITE's Avatar
    1
    Level completed: 21%, Points required for next Level: 317
    Achievements:
    7 days registered

Exclamation PomocyYour username and password combination failed authentication. Please try again.

"Your username and password combination failed authentication. Please try again."

Witam, mam owy błąd z kontem moim.
    Nie mogę odzyskać go poprzez Login/Email - ponieważ piszę w sposób taki jakby w ogóle nie istniał, aczkolwiek - nazwa konta gry nadal istnieje.

Zwracałem się do pomocy z supportem, ale bardzo rzadko odpowiadają, nawet po tygodniu.
    Prosząc o informację, których normalny człowiek od bety przy zakładaniu konta może nie pamiętać.

Zatem zwracam się do was z pomocą oraz pytaniem!

Czy miał kiedyś ktoś podobny przypadek? Jak go rozwiązaliście ?

Polish Forum Moderator Follower Haker519's Avatar
    8
    Level completed: 55%, Points required for next Level: 503
    Achievements:
    Full Profile! Repped! Third Class Tagger Second Class 5000 Experience Points Veteran
    W takich wypadkach należy kontaktować się z supportem i czekać na ich odpowiedź. Czasami trwa to dłużej niż powinno, ale mają bardzo dużo podobnych spraw - starają się odpowiedzieć na kazde zgłoszenie najszybciej jak jest to możliwe.
    Please, respect Code of Conduct
    Polska wersja Code of Conduct

**Disclaimer: I am a volunteer moderator. I work on best judgement and do not speak on behalf of Hi-Rez Studios.**