Results 1 to 5 of 5

Thread: Problem ( Smite przestaje odpowiadać )

New Member Cupidhead DzikiXXX's Avatar
    1
    Level completed: 6%, Points required for next Level: 378

Problem ( Smite przestaje odpowiadać )

Witam, w Smita gram juz ponad 3 miesiące i nigdy wcześniej nie miałem żadnego problemu, aż tu pewnego dnia wchodzę, jak zwykle odpalam kolejke, wybieram postać i tutaj zaczyna sie problem. Po pewnym czasie, nim gracze powybierają swoich bogów, gra przestaje odpowiadać, poprostu zawiesza się i nic nie mogę zrobić, dodatkowo jak już wyłącze smita zakanczając proces, ponowne odpalenie gry nie jest możliwe, przestaje odpowiadać za nim sie wczyta.. Pomaga jedynie restart komputera, po odpaleniu gry oczywiście jest BAN, gdy próbuje ponownie dołączyć do gry, problem się powtarza.

PS: Próbowałem naprawiać, przenosić, przeinstalować, instalować na nowo nic nie pomaga, informacji szukalem rowniez z wujkiem google, ale nie znalazlem nic podobnego.

Polish Forum Moderator Follower Haker519's Avatar
    8
    Level completed: 55%, Points required for next Level: 503
    Achievements:
    Full Profile! Repped! Third Class Tagger Second Class 5000 Experience Points Veteran
    A jak ma się Twój sprzęt? Czy robiłeś jakieś aktualizacje oprogramowania? Czy przy innych grach / czynnościach dzieje się tak samo?
    Please, respect Code of Conduct
    Polska wersja Code of Conduct

**Disclaimer: I am a volunteer moderator. I work on best judgement and do not speak on behalf of Hi-Rez Studios.**

New Member Cupidhead DzikiXXX's Avatar
    1
    Level completed: 6%, Points required for next Level: 378
    Aktualizacje tyle co systemowe, jakis miesiąc temu formatowałem system mam windows 7 professional. Problem w tym, że dzieje się to tylko przy Smite, gram też w LoL-a, WoW-a i żadnych problemów nie mam. Komputer co prawda ma już swoje lata i czasem zdaży mu sie zamulić. Ostatnio udało mi się zagrać bez tego problemu, więc sam już nie mam pojęcia w czym rzecz..

New Member Cupidhead hoMelessv2's Avatar
    1
    Level completed: 4%, Points required for next Level: 384
    Mam ten sam problem. Dopiero zacząłem grać w SMITE. bardzo mi się ta gra spodobała :v ale ten problem jest irytujący.. Sprawdzałem spójność plików oraz reinstallowałem całą grę. Nic nie pomogło :/

New Member Cupidhead MISTRZxSMITE's Avatar
    1
    Level completed: 21%, Points required for next Level: 317
    Achievements:
    7 days registered
    Czasem patche buguja grę, jeżeli problem nie ustatkuje się, zatem polecam zgłosić owy problem do kochanego zawsze sprawnego i szybko działającego... Hi-REZ'u...