PDA

View Full Version : Casual poszukuje klanu i/lub graczy do wspólnej gry.

Samotnick
08-04-2015, 07:42 AM
Witam

Zmęczony grą z afkami, pyszałkami, ragequitterami, trollami, instalockami, jednym słowem zestawem randomowym, postanowiłem spróbować znaleźć osoby do wspólnej rozgrywki tu, na forum.

Nie jestem szalenie uzdolniony, ani wybitnie umiejętny; cóż, z wiekiem zręczność i czas reakcji spadł niestety. Jestem natomiast w posiadaniu anielskiej cierpliwości, chętnie korzystam z rad lepszych i bardziej doświadczonych graczy, wkładam wiele zaangażowania i jestem w stanie poświęcić czas na pracę nad moimi niedociągnięciami. Jestem graczem casualowym, nie dla mnie całonocne sesje już. Niestety.

Proszę o kontakt klan/osobę, która przyjmie mnie w swoje szeregi/ma ochotę wspólnie grać. Od zainteresowanych wymagam tylko komunikacji głosowej w dowolnej formie, cierpliwości wobec moich braków, oraz luźnej atmosfery. Najczęściej gram na solo oraz jako support. Jednak chętnie przyuczę się do gry w innej roli jeśli takowa potrzeba będzie. Choć nie zaprzeczam, że solo wojownikiem to moja ulubiona forma.

Pozdrawiam.
S.

*PS. Jestem przeszczęśliwym posiadaczem nerwostraty, proszę mieć to na względzie.

Baall666PL
09-23-2015, 08:33 PM
Witam

Też jestem w takiej samej sytuacji, więc byłbym chętny aby razem pograć.
Nick: SirBaall

Pozdrawiam.