PDA

View Full Version : Klan xPLGx - Chamstwo i Cebula

KoKoKo123KuKuKU
05-22-2015, 05:40 PM
Nie pozdrawiam klanu xPLGx.

Grałem z niejakim Bibosiem7 i Xodkiem na arenie - ja aresem.

Wyzywali mnie od ch******* tanków. Na czasie sypało się od k**** i k******...

Po meczu napisano że moja matka to zwykła k**** która spłodziła mnie w klubie dla dz****.

Chciałęm nawet zrobić SS`a, ale nie działą mi w tej grze - pokazuje czarny ekran w paincie.

Serdecznie nie pozdrawiam - takich ludzi powinno się banować pernamentnie

Edytowane przez moderatora. Upomnienie słowne / Haker519

Haker519
05-22-2015, 06:29 PM
Proszę zapoznać się z "Konduktem Forum" (http://forums.smitegame.com/showthread.php?5758-Forums-Code-of-Conduct) - jest to regulamin który należy przestrzegać na WSZYSTKICH forach Hi-Rez.

Na chwilę obecną Cię upominam.

Co do sytuacji - nie mogę się wypowiedzieć z racji iż całkiem niedawno byłem w tym klanie - z pewnością przekażę tą sprawę gdzie należy.

Yoklam
05-23-2015, 01:03 AM
KoKoKo... mógłbyś mi na pw (lub tutaj, jesli chcesz zrobić to publicznie) przybliżyć mi sytuację? Tak się składa, że odpowiadam za chłopaków w tym klanie z sekcji Smite, tyle że nie widziałem nigdy u nich takiego zachowania.

Mógłbyś mi napisać mniej więcej kiedy to było, Twoje podejrzenia co do tego, dlaczego się się tak zachowali?

Trik na przyszłość, nie rób zdjęć print screeenem, wystarczy że wpiszesz na czacie gry komendę : /shot
Zdjęcie wrzuci Ci do folderu z grą.

Zdubluję posta.
Porozmawiałem z Ibim i Xodkiem, problem w tym że (nawet patrząc po historii ich meczy) nie ma meczu o którym opowiadasz. Tzn Areny gdzie był jakiś Ares, gdzie grali oni razem.
Myślę więc że obrażasz nas z jakiegoś powodu, zazdrość? Nie dostałeś się do klanu? Zabraliśmy Ci fraga? Tego nikt nie wie. Na moje oko to są zwykłe oszczerstwa nie poparte żadnymi dowodami. Pewnie "coś" Ci zrobiliśmy a Ty nie masz jaj żeby powiedzieć o co tak na prawdę chodzi.
Jeśli będziesz chciał, zarpraszam na ts klanowego, chętnie z Tobą porozmawiam na ten temat. Oczywiście w cztery "oczy". Pozdrawiam.

Połączenie posta przed moderatora / Haker519

Xodek
05-23-2015, 02:31 PM
Mowa tu chyba o mnie chcialbym zobaczyc jakiekolwiek ss z tego meczu w ktorym jakoby mialbym kogos obrazic. A jezeli takowych nie ma to choc nr tego meczu abym sobie w jakis sposob mogl przypomniec czy wogole gralem z toba kiedykolwiek na arenie^^ zreszta rzadko sie zdarza abym komus poluzowal aresa na arenie zazwyczaj sam gram guardami. A co do sprawy "matki" mam za duzo lat abym cisnal komus po rodzinie. Pozdrawiam Xodek
Ps. nastepnym razem podpisz sie swoim nickiem a nie zakladaj nowego konta :)

Ssijmisake
05-25-2015, 07:55 AM
Haha co za typek ten OP. Jawny walek i sciema ;) A tak na marginesie to czy PLG rekrutuje ? Gramy w duecie z kolega i calkiem dobrze nam zaczyna isc, wiec chcielibysmy zasilic szeregi jakies mocnej ekipy i zaczac grac na wyzszym poziomie.

Haker519
05-25-2015, 08:46 AM
Haha co za typek ten OP. Jawny walek i sciema ;) A tak na marginesie to czy PLG rekrutuje ? Gramy w duecie z kolega i calkiem dobrze nam zaczyna isc, wiec chcielibysmy zasilic szeregi jakies mocnej ekipy i zaczac grac na wyzszym poziomie.

Sprawdź na ich stronie :) PLGCLAN WEBSITE (http://plgclan.pl/)

Aczkolwiek obawiam się, że ta "mocna ekipa" się właśnie rozpada. 4 odejścia w dwa dni? No..no..