PDA

View Full Version : [Xbox PL] FAQ dotyczące "Łączenia kont" - Xbox One

Haker519
05-07-2015, 09:59 AM
FAQ dotyczące łączenia kont z Xbox One

http://i.imgur.com/0iORLSh.jpg

Czym jest "połączenie konta"?

"Połączenie konta" jest jednorazowym procesem łączącym konto PC wraz z kontem na Xbox`ie. Pozwala przenieść wybrane postępy oraz zakupione przedmioty z konta PC na konto Xbox.

Link do połączenia kont (https://account.hirezstudios.com/Xboxlink/)

Kiedy mogę połączyć swoje konta? Jak długo łączenie kont będzie umożliwione?

Połączenie kont będzie możliwe w najbliższym czasie, jednakże będzie dostępne tylko przez określony czas - czas alphy i bety.
Możliwość połączenia kont zostanie usunięta krótko po oficjalnej premierze gry na Xbox One, jeszcze w tym roku.

Jak działa łączenie kont?

Na stronie konta Hi-Rez, w zakładce kont, będziesz musiał zalogować się na swoje konto PC oraz konto Xbox One tzw. Linkowanie konta - decydując się je połączyć wybierasz opcję "Połącz konta".
Po tej "transakcji" wszystkie Twoje zakupy, Favory oraz XP zostaną "dodane" do Twojego konta na Xboxie.
GEMy nie zostaną przeniesione.

Następujące rzeczy nie zostaną przeniesione na konto Xbox One

GEMS
Poziomy Mastery
Żadne statystyki czy też działania

Jeżeli poziomy Mastery nie są przenoszone, czy zostaną przeniesione moje skórki Gold/Legendary/Diamond?

Jak najbardziej! Skórki zostaną przeniesione, i będą dostępne na danym Bogu.

Co oznacza "linkowanie" konta? Czy jest to to samo co łączenie kont?

"Linkowanie" kont PC oraz Xbox poprostu informuje nas, że oba konta są własnością jednej i tej samej osoby, co pozwala nam na odblokowywanie danych rzeczy na obu kontach jednocześnie. Linkowanie jest warunkiem do łączenia kont, ale nie odpowiada za przenoszenie czy też kopiowanie przedmiotów/waluty. "Linkowanie" kont zostanie umożliwione na początku zamkniętej bety. Skórki które można uzyskać z Xbox Founder Pack`a zostaną dodane do obu kont - PC oraz Xbox, o ile zostaną one zlinkowane.

Czy muszę "linkować" swoje konta?

Nie, aczkolwiek należy to zrobić jeśli chcesz oba konta połączyć. Możesz zlinkować swoje konta bez ich łączenia, mozesz także je zlinkować teraz a połączyć później, jak tylko zechcesz. Pamiętaj tylko, że łączenia kont można dokonać tylko JEDEN raz.

Czy są jakieś inne korzyści z linkowania obu kont?

Tak! Jeśli zlinkujesz oba konta, odblokujesz limitowaną skórkę Zeus X na obu kontach - Xbox oraz PC.

Czy muszę połączyć oba konta?

Nie. To zależy tylko i wyłącznie od Ciebie.

Czy mogę "rozłączyć" konta?

Nie. Jeżeli raz je połączyłeś, to zostaną one już na zawsze w takim stanie.

Czy moje rzeczy zakupione na koncie Xbox zostaną dodane do konta PC?

Wybacz,ale nie. Łączenie kont działą w jedną stronę - PC > Xbox. Ale... Skórki które zdobędziesz z Founder`s Pack zostaną dodane do opbu kont, o ile zostały one wcześniej zlinkowane.

Jeżeli posiadam dane skórki na koncie PC, a nie zostały one wydane na Xbox - czy dalej jestem uprawniony do odblokowania ich?

Tak. Zostaną one automatycznie odblokowane na Twoim koncie Xbox, w momencie kiedy zostaną wydane na tą wersję.
Przykładowo: Posiadam na koncie PC skórkę Bastet Kawaii, aczkolwiek nie wyszła ona jeszcze na wersję Xbox. W momencie jej wydania, zostanie ona automatycznie odblokowana na Twoim koncie.

Czy konta pozostają zsynchronizowane po połączeniu oraz osiągnięcia nabijają się tak samo?

Nie. Po połączeniu, Twoje konto Xbox oraz PC zostają rodzielona na dwa osobne konta.

Czy mogę połączyć swoje konta wiele razy?

Nie. Łączenie kont jest procesem jednorazowym. Po połączeniu konta PC z kontem Xbox, ani konto PC, ani konto Xbox nie będą mogły zostać połączone z innymi.

Jeżeli GEMS`y nie zostają przeniesione ani skopiowane, ale moje inne przedmioty takie jak skórki czy favory tak, to nie lepiej abym przed łączeniem wydał GEMy na inne skórki które mogą zostać przeniesione?

Tak. To chyba będzie najlepsze rozwiązanie.

Czy powinienem czekać do ostatniego możliwego momentu aby połączyć konta?

Niektórzy gracze będą chcieli poczekać, aby mogli grać na koncie PC i w późniejszym terminie przenieśc połączyć konta aby uzyskać lepsze wyniki (skórki, favor czy też punkty XP). Jednakże pamiętajcie. Czas na połączenie kont jest ograniczony. Ważne, abyście nie zapomnieli o tym.

Czy połączenie kont będzie umożliwione dla graczy z każdego Państwa?

Nie. W chwili obecnej, łączenie konta nie będzie możliwe na terenie Ameryki Łacińskiej, Brazylii oraz w Chinach.

Żródło (http://forums.smitegame.com/showthread.php?70722-Xbox-One-Account-Merge-FAQ)