PDA

View Full Version : Przedstaw się

Haker519
04-27-2015, 05:02 PM
Przedstaw się innym forumowiczom!

Pamiętaj aby przestrzegać zasady zawarte w Code of Conduct (http://forums.smitegame.com/showthread.php?5758-Forums-Code-of-Conduct)

Zacznę od siebie.
Bartek, lat 21. Od dzisiaj moderator polskich działów na forach Hirez.
W SMITE gram od czasu zamkniętej bety.
Ulubiony Bóg to RA. Pierwszy na którym wbiłem X mastery.
Preferuję grać supportem czy też na jungli; aczkolwiek ADC czy mid nie są mi obce. Solo lane to dla mnie horror.

W życiu prywatnym... Hmm
Jestem współwłaścicielem salonu kosmetycznego :)
Lubię postrzelać z broni palnej, porobić jakieś zdjęcia, żeglować...

No..To tyle na temat :)

Szczubcio
08-01-2015, 07:37 AM
Ja jestem Michał mam 18 lat.Jestem w 3 klasie technikum informatycznego.Bardzo dużo czasu spędzam zagłębiając wiedzę o esporcie.Streamuje i nagrywam smite.Gram głównie tankami ale adc też nie pogardzę.

Dragonath666
11-13-2015, 03:26 AM
Hej! mam na imię Michał i mam 29 lat. Smite jest dla mnie odskocznią od życia codziennego. Nie zawsze mam czas by grać, ale gram od praktycznie początków Smite'a jeszcze jako rozwijającej się bety. Bawię się jako Dragonath666.

W życiu prywatnym jestem bardzo zajętym człowiekiem - praca zawodowa i praca hobby.

Ale na Smite'a póki co jeszcze jestem w stanie znaleźć czas.

Wiosnaapkain
07-15-2016, 04:14 AM
W sumie co mi szkodzi...
Na imię mam Arek, wiek klasyfikuje mnie prawie jako dinozaura (40 lat). Mieszkam w Gdańsku, mam dwójkę dzieci, syn i córka oraz trzecie w drodze :)
W Smite jestem liderem klanu (klaniku póki co) Szwadron. W zyciu prywatnym uciskana i wyzyskiwana masa robotnicza :P