PDA

View Full Version : Jakiego Boga wybrać ?

Beelzeb
04-26-2014, 11:09 AM
Ilość Bogów rośnie, a z tym wiąże się dylemat z wyborem. Sam opis umiejętności nie wystarczy, potrzebujesz pomocy? Napisz, a bardziej doświadczeni gracze nakierują Cię na podjecie dobrej decyzji.

seeeetttt
04-26-2014, 11:15 AM
Prawda, ilość bogów jest już duża - ja bardziej lubie grać na pozycji jungle/solo/mid/adc - support jednak nie dla mnie ;)
Jeśli ktoś nie wie o co chodzi z tymi słowami to śmialo pisać ;) ale raczej chyba nikt problemu z tym nie ma :P

Mokono
08-30-2014, 03:37 PM
Hej:) Mam mały problem z wybraniem pomiędzy Afrodytą a Chang'e. Mam dopiero 12 lvl, więc nie wiem do końca, który support jest lepszy. Gram w sumie tylko Neith i Bastet, więc chciałam się jakoś przenieść na inne postaci, bo za niedługo będzie tyle favoru na jedną postać :) Pomoże ktoś? :D

ta22y
09-26-2014, 07:51 AM
Ani Aphro ani Change to nie są supporty tylko magowie. Change to Mid/Solo a Aphro w odpowiednich rękach może iść na duo jako support. Co nie zmienia faktu, że gra się nią głównie na Solo (a to i tak rzadko). Grałem obiema i szczerze Ci powiem, że lepiej jakbyś kupiła sobie Change, bo jest prosta a daje dużo funu z gry, przy okazji jej DMG i mobliność jest świetna. Aphro jest ciężka do gry dla nowego gracza.

seeeetttt
09-26-2014, 07:55 AM
też polecam akurat Change, i potwierdzam co kolega wyżej napisał :)

Keegun
12-03-2014, 11:45 AM
Mam nadzieję, że pewnego dnia Smite będzie miał więcej postaci niż w LoL'u , a przy okazji nie lubię lola i chcem żeby Smite dominował na rynku gier MOBA więc głosujcie na smita na tej stronie www.mmogames.com/topmmos/best-moba-2014/ a przy okacji może za zdobycie największej ilości głosów będzie event w smajcie więc zapraszam do głosowania i zachęcam abyście innym pokazali ten link.

seeeetttt
12-03-2014, 12:34 PM
wiemy wiemy o tym :D ostry spam już dawno poszedł :P hehe ale dzięki :)

Sarialon
12-04-2014, 05:25 PM
Tak w ogole powstała juz chwile temu grupa na facebooku - Smite Group Page :) m. in. tam był link do tego

Sasek1823
04-17-2017, 06:45 PM
Temat stary, ale nie będę zakładał nowego i pobawię się w archeologa.

Co sądzicie o Kronosie ? Warto ? Faktycznie jest "trudny" czy to wszystko zależy od odpowiedniego użycia pasywki?

kluska666
04-24-2017, 07:18 AM
Nie jest taki trudny, ale po prostu wypadł z mety. Czasem pierwszą umiejętnością jest ciężko trafić. Rzadko go widać w grze. Pasywka kiedyś dawała mu umiejętność Fatalis'a, ale teraz zostało zmienione. To spowodowało, że jeden przedmiot ze starych buildów na Chronosie odpadł, bo on potrzebuje Fatalisa - czyli to go osłabiło.

Btw. To nie Kronos, a Chronos (polskie tłumaczenie jest złe). To są dwie różne postacie. Kronos był tytanem, a Chronos bogiem czasu (w skrócie mówiąc) ;)