PDA

View Full Version : Kolejna fala banów

OneShot1Kill
03-18-2015, 11:59 AM
Tak jak patrzę to nie tylko ja dostałem bana ;/
Do tej pory nie wiem za co... Od 4 dni piszę do supportu i dalej nic.
Ma ktoś jakieś pomysły? U mnie sytuacja wyglądała jak u kolegi, który pisał o wywaleniu z gry. Grałem sobie chyba arenkę, expiłem nowego boga i nagle kick. No dobra, bo musiałem i tak już iść. Na kolejny dzień wbijam i pisze sobie ładnie że mam bana...
Skoro hirez nie odpowiada to chyba mogę się pożegnać z godpackiem i wykupionymi 1200 gemami ;/

seeeetttt
03-18-2015, 12:29 PM
wydaje mi sie ze tak gl hf, ale zapytam tak miales pokrecany procek lub cos innego ogolnie zapraszam tutaj -
http://forums.smitegame.com/showthread.php?61854-Overclocking-and-How-it-can-get-you-banned

Jesli hirez ci nie odpisuje, to znaczy ze pewnei twoj ticket poszedl do tzn headadmina supportu ale czas poakze.

OneShot1Kill
03-18-2015, 12:53 PM
Widziałem ten topic. Mam nadzieję że nic nie było... Bo laptopa miałem ze zmodyfikowanym biosem podczas zakupu... :(
Możliwe że tam właśnie ktoś podkręcił cpu/gpu. Oby okazało się to nieprawdą :(

OneShot1Kill
03-19-2015, 08:25 AM
Hello -,--,--,

Your account was in violation of the EULA and section 4d of the Terms of Use for using cheats, automation software (bots), hacks, mods or any unauthorized third-party technology, software, tools or content designed to modify the Software Product, the Service or Site. We appreciate your understanding in this matter. Be aware that Hi-Rez does not ban solely based on user reports without other supporting evidence and we human review all bans. After additional review of the evidence, we stand by the ban.

Super... Dobrze mieć bana za cheatsy... Super jakbym jeszcze je miał :) Już zupełnie nie ogarniam postępowania hireza. Kiedyś znajomy miał sytuację że podczas gry strzelił 2 penty, no ale ja? Tylko 2 quadry do tej pory (28 lvl). Myślałem że hirez jest poważniejszy, bo takie wlepianie bana za "nic" nie pomaga. Możliwe że i miałem procka podkręconego (w biosie opcja była odblokowana i włączona), no ale od razu za to? Trochę mi szkoda tego czasu/pieniędzy jakie włożyłem w tą fajną grę :(