PDA

View Full Version : Bogowie egipscy i greckie mityczne potwory

Nopebot
02-28-2015, 06:50 AM
Od dawna czekam aż Hirez doda Seta boga chaosu. Jest on dużym polem do popisu:
1. Wygląd
Przedstawiany jest jako człowiek z głową nieznanego zwierzęcia , przypominającego połączenie mrówkojada z szakalem
2. PRZECIEŻ TO JEST BÓG CHAOSU!!
3. Mógłby mieć jako pierwszy z bogów ingerencję w otoczenie np. z umiejętności ostatecznej mógłby niszczyć ściany.

Hirez powinno też kontynuować pracę nad potworami z grecking mitów. Znana z bety mantykora oraz często wybierana przez graczy Scylla są właśnie takimi stworzeniami. Czy nie czas np. dodać Hydrę , Cerbera , Minotaura czy też greckich herosów?
Tutaj też można by bylo dodać ukryte pasywy fabularne np. jeśli Hydra i Herkules osiągną dany poziom i np. Herkules tuż po tym pokona Hydrę , u jego pasa moze się pojawić jej głowa.

Mam nadzieję , że te pomysły zostaną wzięte pod uwagę przez Hirez i zrealizowane.

kluska666
07-07-2015, 12:17 PM
1.Na moje Set jest zbyt podobny do Anubisa.
3. Jakie ściany? Posiadanie Hydry w zespole tworzyłoby dysproporcje teamów. Każdy musiałby mieć taką Hydrę.

Wydaje mi się, że HiRez woli tworzyć bardziej komunikatywnych bogów niż Hydra. Podobał mi się pomysł z Minotaurem, ale niestety już się w Smite pojawił.

Niektórzy bogowie kiedy zabiją odpowiedniego boga, włącza im się unikalny tount. Z tego co zauważyłem to kiedy Ah Muzen Cab zabije Ravane słychać od niego "I Ty się masz za boga wojny?!" (czy coś takiego).

AvedaGT
04-01-2016, 06:12 PM
..........