PDA

View Full Version : Twoje konto zostało zbanowane

McAdrian
01-29-2015, 05:41 PM
:mad::mad:
Witam serdecznie wszystkich.
Zwracam się z prośba o pomoc w ustaleniu mojego problemu... Grałem ostatnio mecz 5 dni temu włącznie z dniem dzisiejszym. Rozpocząłem grę w trybie Conquest,ale mniejsza o to . przeciw był cały klan ,a u nas losowo przybrani gracze. Po 4 minutach gry dostałem disconnect (dziwne ale wywaliło mi aż sterownik od internetu) po czym zainstalowałem go (ponieważ wszystkie stery mam na dysku ) ,wszedłem do gry i widzę obraz taki : Przeciwna drużyna zdobywa grę już prawie całkiem moja drużyna całkowicie DISCONNECT ,dziwnym trafem ,że wszystkich wyrzuciło ? Owszem ,potem zgadałem się po meczu z tym co graliśmy,że miał taki sam problem WYWALIŁO mu sterownik od internetu,bardzo dziwne ale chyba wszystkim od nas tak się stało.. w sieci znalazłem taki problem,ktoś pisał o jakimś " DDOS" że ktoś może wywalać przeciwników z gry, i tak się stało... Czy to może być prawda i dlaczego ?

A co do problemu,po rozegraniu tego meczu wcześniejszego o którym pisałem po wyżej - rozegrałem już bliżej nie pamiętam jaki , sumując po ok.6 min dostałem disconnect zdenerwowałem się myślałem,że powtórzyła się historia z ostatniej rozgrywki,oto tuż nie ! - Próbuje logować , wyskoczyła mi informacja : TWOJE KONTO ZOSTAŁO ZBANOWANE .Trwa ten problem już od 5 dni jak napisałem. Przez co próbowałem się co dzień logować i pisać na support informację : Za co dostałem Bana oraz gdzie to mogę sprawdzić co było tego powodem.
Po dzień dzisiejszy nie dostałem odpowiedzi za co i dlaczego ... (komunikat do supp pisany był w języku ENG)

Proszę was o pomoc. Szkoda mi mojego konta ,dużo w niego włożyłem pracy na masterki i jestem do niego przywiązany.

Z całym szacunkiem - pozdrawiam : AD

OneShot1Kill
03-18-2015, 01:29 PM
Drogi kolego... Nie tylko ty :(
Może to jakiś kawał od hireza