PDA

View Full Version : Szukamy junglera/adc

ILikeSpam
08-05-2014, 04:12 AM
Kłaniam się.
Szukamy junglera/adc do grania głównie conq premade, nie wykluczając gier turniejowych.
Krótko o wymaganiach: dojrzałość emocjonalna, spore doświadczenie w grze, dostępność w ciągu tygodnia jak i w weekendy.
IGN: ILikeSpam

seeeetttt
08-09-2014, 03:18 PM
nie pomyliłeś forum?
Bo jak dobrze pamietam masz swoje jakies, gdzie kasowales moj temat ;)

REALLYNOTSMURF
09-26-2014, 08:17 AM
Z tego co mi się wydaje, to jest to oficjalne forum Hi-Rez dla Polskiej community. Nawet jeśli ma 1000 własnych stron nie widzę problem aby szukał pomocy i tu.

seeeetttt
09-26-2014, 08:26 AM
nie chodzi mi oto, jak chciałem promować to forum dawno temu, to właśnie on usuwał moje posty na swoim FORUM :) oto mi chodzi :)

ILikeSpam
09-27-2014, 08:52 AM
Promowanie konkurencyjnego forum z pewnością można postawić na równi z szukaniem ludzi do grania ;)

Ikamel
09-30-2014, 04:24 PM
Hej spam :p.
Czyli w związku z tym, że ja też usunąłem jeden z twoich postów na tym "swoim" forum to tak samo nie mam prawa się tu wypowiadać? Twój post był reklamą i był niezgodny z regulaminem naszego forum. Co byś zrobił gdybym ja tutaj promował smitebuild?

seeeetttt
09-30-2014, 04:36 PM
Aktualnie? usunął i pewnie z czasem zbanował, gdyby nie było takiej sytuacji wcześniej, nie było by żadnego problemu :-) ale jak chcecie siedzieć tam a nie budować społecznośc na oficjalnym forum hirez, to zapraszam do Siebie... Tak jak wy kazaliście mi "spadać" do Siebie :)

Ikamel
09-30-2014, 04:55 PM
Nie kazaliśmy Ci spadać, przynajmniej ja Ci nie kazałem spadać z forum. Usunąłem po prostu Twój post z opisem dlaczemu. Poprosiłem jedynie o nie łamanie regulaminu. Dla mnie możesz wpadać na smitebuild, kiedy chcesz i nie powiem Ci spadaj.
Poza tym, dobry mod/admin nie robi takiego spamu jak ty.