PDA

View Full Version : Tłumaczenie

Szkaplerny
06-12-2014, 02:33 PM
Witam wszystkich, na forum jestem nowy, chciałbym przedstawić propozycję stworzenia spolszczenia gry.
Da się zauważyć, że polska sekcja nie jest zbyt aktywna, ale może znajdzie się pare osób chętnych się za coś takiego zabrać?
I jak się do tego zapatruje Administracja?

Szkaplerny

seeeetttt
06-12-2014, 02:45 PM
Hej, Juz dawno ten pomysl zostal przedstawiony przez moja osobe i dostalem taka odp.
Ze jest ekipa w ekipie HiRez ktora bedzie tlumaczyc gre na nasz jezyk PL :)
Ale milo mi ze zaproponowales to i tak :)

Szkaplerny
06-12-2014, 03:29 PM
Yyy, jest jakieś sprecyzowanie terminu 'będzie tłumaczyć'? Od pół roku jakoś w to gram i nadal nic.
Może jakby się dało przycisnąć jakoś na agnielskim forum to coś byśmy ugrali.

seeeetttt
06-12-2014, 04:27 PM
ten pomysl jest dopiero od miesiaca ;) i wez pod uwage ze to USA :> im sie nigdy nie spieszy ;) a mam kontakt z nimi caly czas email/skype wiec mam bezposredni kontakt z kim trzeba.

Meteraon
06-15-2014, 06:53 PM
Zresztą, większość takich tłumaczeń jest tragiczna; a jak dla mnie lepiej już grać na angielskiej wersji, niż słabym tłumaczeniu (np. polski Hearthstone to istna tragedia).

seeeetttt
06-16-2014, 04:43 AM
zapewne masz racje :D ja wole EU niz PL :D

Szkaplerny
06-18-2014, 04:15 PM
Fakt, czasami tłumaczenia są... co najmniej z dupy i w większości gier wolę pograć na angielskiej lokacji (już same polskojęzyczne nazwy broni w LoLu wołają o pomstę), ale nie zmienia to faktu, że zawsze warto spróbować.
No ale jak nie przejdzie pomysł - na siłę wmawiać wam nie będę. Dzięki za odpowiedź ;)

Calvex
07-01-2014, 08:49 AM
Z jednej strony fajnie, że przetłumaczą grę (o ile to jest prawda), bo przyciągnie to większą ilość polskich graczy, ale z drugiej strony i tak zostanę przy ang. wersji :P